Tym razem chcemy zaprosić Was na spotkanie z Panią Ewą Borowską - doktorantką na Uniwersytecie Warszawskim, która swoją działalność naukową skupia wokół tajemniczego świata astrobiologii.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat początków powstania życia na ziemi 🌍, adaptacji mikroorganizmów 🦠 do ekstremalnych warunków życia, a także poznać możliwości ich przetrwania i rozwoju na planetach Układu Słonecznego – dołączcie do nas!

link do nagrania: 
https://www.facebook.com/FeelTheFlowProject/videos/286154452907378

Kolejnym Gościem jest dr hab. Andrzej Dragan – polski fizyk, artysta, fotograf, a także autor znanej wielu z Was książki "Kwantechizm". 📖Jeżeli chcecie przybliżyć sobie temat enigmatycznej fizyki kwantowej, a także posłuchać o tym jak nasz Gość łączy swoją pracę naukową ze sztuką filmową i fotograficzną – dołączcie do nas! 

link do nagrania: 
https://www.facebook.com/FeelTheFlowProject/videos/215828730248771

W tym roku KNBM rusza z kontem na YouTube. Dzięki temu możecie w dowolnej chwili obejrzeć nagrane przez nas wykłady.

https://www.youtube.com/channel/UCdaSUFMDlg8wxtCLojUqBXg

Studia zbliżają się ku końcowi? W głowie, niczym natrętny neon świecący nocą za oknem, dudni pytanie CO TERAZ? Co zrobić, którą ścieżkę obrać? Pędzimy z pomocą! Na ostatnim spotkaniu z serii Feel the Flow dr Takao Ishikawa przybliżył nam z czym wiąże się pozostanie po studiach na uczelni. Jak wygląda praca nauczyciela akademickiego? Jakie są plusy i minusy? Czy warto się tym zainteresować? Jeśli chcecie usłyszeć co na ten temat ma do powiedzenia osoba, która tę drogę kariery obrała, nie możecie tego przegapić!

link do nagrania: https://www.facebook.com/FeelTheFlowProject/videos/461712261880455

Pasożyty stanowią ekologiczny i fizjologiczny zbiór organizmów należących do różnych grup systematycznych. Wyróżniamy wśród nich między innymi: jednokomórkowe Protista, robakokształtne nicienie, wyspecjalizowane ślimaki i skorupiaki. W najnowszym cyklu artykułów członkowie KNBM zabiorą Was w ten niezwykły świat. Na stronie http://knbmol.pl/ będziemy publikować notatki przeglądowe o najciekawszych pasożytach. Zapraszamy do śledzenia nowych wpisów! 

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/KWTaLxXV