Koło skupia ludzi zainteresowanych biologią molekularną, którzy chętnie dzielą się swoją pasją. Spotykamy się na cotygodniowych seminariach, na których wybrany prelegent (członek Koła lub zaproszony Gość) prezentuje osiągnięcia genetyki, medycyny molekularnej, biotechnologii lub innych dziedzin związanych z biologią molekularną.

Organizujemy też coroczne sesje naukowe: wyjeżdżamy dokądś, gdzie możemy poświęcić się dyskusji i pogłębianiu naszej wiedzy. Ponadto bierzemy udział w otwartych imprezach popularyzujących naukę, np. w Pikniku Naukowym, Festiwalu Nauki i Nocy Biologów. Współpracujemy z innymi uczelniami w Warszawie – Politechniką Warszawską i Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego – w ramach współtworzenia Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego Symbioza. Intensywnie pracujemy nad kolejnymi projektami i pomysłami! 

W naszej działalności wspierają nas: Instytut Genetyki i Biotechnologii Wydziału Biologii UW i Zakład Genetyki Bakterii Wydziału Biologii UW. Opiekunami KNBM są prof. dr hab. Ewa Bartnik i prof. dr hab. Paweł Golik.

Z otwartymi ramionami przyjmiemy wszystkich chętnych (studentów i licealistów) do słuchania, mówienia i działania!

 

  facebook

  youtube

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  twitter