Członkowie Koła Naukowego Biologii Molekularnej biorą czynny udział w konferencjach o zasięgu krajowym. 9 maja 2020r. odbyła się National Scientific e-Conference „e-Factory of Science” – 3rd Edition, podczas której Adrian Macion i Paulina Smaruj wystąpili z prezentacją. Zapraszamy do zapoznania się z ich artykułami wydanymi w materiałach konferencyjnych. Miłej lektury!
Opiekunem Naukowym naszych studentów był prof. dr hab. Dariusz Bartosik.

Witajcie Miłośnicy Biologii Molekularnej!

Wiemy, że ostatnie miesiące nie były łatwe nie tylko dla studentów, a także, a może przede wszystkim, dla maturzystów. Wychodząc naprzeciw konsekwencjom życia w czasach zarazy, przygotowaliśmy dla Was szybką i przyjemną powtórkę przed egzaminem dojrzałości! Pierwsza edycja MatureUp cieszyła się niemałym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że z kolejnymi nie będzie inaczej. Chociaż kierujemy nasz apel głównie w kierunku tegorocznych maturzystów, zapraszamy do lektury wszystkich zainteresowanych. Drugą edycję MatureUp czas zacząć!

link do wydarzenia: https://fb.me/e/1b3rOxWth

patron medialny: BiologHelp.pl

Kolejnym Gościem jest dr hab. Andrzej Dragan – polski fizyk, artysta, fotograf, a także autor znanej wielu z Was książki "Kwantechizm". ?Jeżeli chcecie przybliżyć sobie temat enigmatycznej fizyki kwantowej, a także posłuchać o tym jak nasz Gość łączy swoją pracę naukową ze sztuką filmową i fotograficzną – dołączcie do nas! 

link do nagrania: 
https://www.facebook.com/FeelTheFlowProject/videos/215828730248771

Tym razem chcemy zaprosić Was na spotkanie z Panią Ewą Borowską - doktorantką na Uniwersytecie Warszawskim, która swoją działalność naukową skupia wokół tajemniczego świata astrobiologii.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat początków powstania życia na ziemi ?, adaptacji mikroorganizmów ? do ekstremalnych warunków życia, a także poznać możliwości ich przetrwania i rozwoju na planetach Układu Słonecznego – dołączcie do nas!

link do nagrania: 
https://www.facebook.com/FeelTheFlowProject/videos/286154452907378

Studia zbliżają się ku końcowi? W głowie, niczym natrętny neon świecący nocą za oknem, dudni pytanie CO TERAZ? Co zrobić, którą ścieżkę obrać? Pędzimy z pomocą! Na ostatnim spotkaniu z serii Feel the Flow dr Takao Ishikawa przybliżył nam z czym wiąże się pozostanie po studiach na uczelni. Jak wygląda praca nauczyciela akademickiego? Jakie są plusy i minusy? Czy warto się tym zainteresować? Jeśli chcecie usłyszeć co na ten temat ma do powiedzenia osoba, która tę drogę kariery obrała, nie możecie tego przegapić!

link do nagrania: https://www.facebook.com/FeelTheFlowProject/videos/461712261880455